اتصال دامنه اختصای به وب شاپ

توسط: پویا (تاکسی اپس) 44 نمایش
در این مقاله می خوانید:

مقدمات اتصال دامنه اختصاصی

بطور معمول وب شاپ کالابان با دامنه ای به شکل test.kalaban.app کار می کند. برای اتصال دامنه اختصاصی خود می بایست مراحل زیر را در نظر بگیرید:

  1. می بایست اشتراک وب شاپ خود را از اشتراک نقره ای به اشتراک طلایی ارتقا‌ء دهید. برای این کار به تنظیمات کالابان بروید و بر روی باکس بالا کلیک کنید تا اطلاعات اشتراک خود را ببینید سپس دکمه ارتقاء را بزنید و سپس وب شاپ خود را به پلن طلایی تغییر دهد و مراحل پرداخت را ادامه دهید.
  2. می بایست دامنه خود را از سرویس دهنده هایی مانند ایران سرور و یا ایران هاست تهیه کرده باشید و دسترسی به تنظیمات دامنه داشته باشید. هر دامنه ای اعم از  com , net , org , app , ir و … قابل اتصال به کالابان می باشد.
  3.  در پنل مدیریت دامنه خود ns1 و ns2 را به ترتیب بر روی مقادیر ns1.kalaban.app و ns2.kalaban.app تنظیم نمایید. تغییرات دامنه ممکن است چند ساعت بر اعمال شدن زمان نیاز داشته باشد.
  4. از بخش تنظیمات کالابان به پشتیبانی پیام دهید و داخل پیام نام دقیق دامنه را ذکر کنید تا پشتیبان های ما دامنه را به وب شاپ شما متصل نمایند.

در خواست اینماد

پس از اتصال دامنه اختصاصی خودتان به وب شاپ می توانید درخواست اینماد و یا سایر نماد های صنفی را به نهاد یا سازمان ارسال نمایید.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

پس از اتصال دامنه اختصاصی خودتان می توانید در سایت زرین پال  یک اکانت بسازید و درخواست درگاه بانکی کنید. پس از طی مراحل ثبت نام در زرین پال کد پذیرنده (Merchant ID) خود را در بخش تنظیمات وب شاپ وارد کنید و گزینه پرداخت با زرین پال را فعال نمایید.

درگاه اینترنتی زرین پال
در این صفحه