اتصال دامنه اختصای به وب شاپ

توسط: پویا (تاکسی اپس) 360 نمایش
در این مقاله می خوانید:

مقدمات اتصال دامنه اختصاصی

بطور معمول وب شاپ کالابان با دامنه ای به شکل test.kalaban.app کار می کند. برای اتصال دامنه اختصاصی خود می بایست مراحل زیر را در نظر بگیرید:

 1. می بایست اشتراک وب شاپ خود را از اشتراک نقره ای به اشتراک طلایی ارتقا‌ء دهید. برای این کار به تنظیمات کالابان بروید و بر روی باکس بالای صفحه کلیک کنید تا اطلاعات اشتراک خود را ببینید سپس دکمه ارتقاء را بزنید و سپس وب شاپ خود را به پلن طلایی ارتقاء دهید و مراحل پرداخت را ادامه دهید.
 2. شما می بایست در سرویسی مانند ابرآروان و یا Cloud Flare ثبت نام کنید و دامنه خود را آن جا تنظیم نمایید. آموزش های لازم برای تنظیم دامنه در ابرآروان در اینجا وجود دارد. تا از گواهی SSL رایگان استفاده کنید. همه وب شاپ های کالابان می بایست از سرویس SSL امن برای دامنه خود استفاده کنند. ما سرویس ایرانی ابر آروان را توصیه می کنیم.
  * دقت داشته باشید برای اتصال دامنه ی خود به ابرآروان می بایست به پنل کاربری شرکتی که از آن دامنه خریداری کرده اید دسترسی داشته باشید و تنظیم کردن دامنه ی شما برای اتصال به ابر آروان ممکن است تا ۲۴ ساعت زمان ببرد.
 3. سپس یک رکورد ANAME در تنظیمات DNS با مقدار @ و آدرس kalaban.app اضافه کنید تا دامنه شما به سرور های ما متصل شود.
  اضافه کردن ANAME به دامنه وب شاپ
  اضافه کردن ANAME به دامنه وب شاپ
 4. سپس از بخش تنظیمات HTTPS یک گواهی جدید رایگان درخواست دهید. این کار ممکن است چند دقیقه زمان بر  باشد.
 5. دقت کنید گزینه “پیش‌فرض شدن HTTPS”  فعال باشد.
  آموزش تنظیم دامنه در ابرآروان
  آموزش تنظیم SSL دامنه در ابرآروان
 6.   از بخش تنظیمات کالابان به پشتیبانی پیام دهید و داخل پیام نام دقیق دامنه را ذکر کنید تا پشتیبان های ما دامنه را به وب شاپ شما متصل نمایند.

در خواست اینماد

پس از اتصال دامنه اختصاصی خودتان به وب شاپ می توانید درخواست اینماد و یا سایر نماد های صنفی را به نهاد یا سازمان ارسال نمایید.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

پس از اتصال دامنه اختصاصی خودتان می توانید در سایت زرین پال  یک اکانت بسازید و درخواست درگاه بانکی کنید. پس از طی مراحل ثبت نام در زرین پال کد پذیرنده (Merchant ID) خود را در بخش تنظیمات وب شاپ وارد کنید و گزینه پرداخت با زرین پال را فعال نمایید.

در این صفحه